Til inntekt for juniorgruppa

Av: Peter Johansson  |  Publisert: 8. august 2018  |  Siste nyheter  |  Arkiv

Sommerturnering og fest for klubbens medlemmer og gjester lørdag 18.8. / flyttes til oktober, ny datum kommer

Nøtterøy Golfklubb har en stor og aktiv junioravdeling. Vi er totalt dominerende i vårt turneringsområde både på deltakelse og resultater. Nå inviterer vi klubbens medlemmer til sosial turnering med påfølgende grilling og fest:
Spilleform: 
Start:
4-manns Scramble.  Du kan indikere hvem du vil være på lag med, i motsatt fall setter vi opp lagene.
Maks 1 spiller pr. lag med under 6,0 i hcp. Shotgun start kl. 12.00. Oppmøte kl. 11.00. Der vil klubbens beste juniorer bli auksjonert bort til høystbydende lag. Ditt lag kan dermed «kjøpe» seg en femte spiller.

Etter runden: Grilling på terrassen, premieutdeling, auksjon og sosialt samvær I Golfbox eller Proshop innen 17. august kl. 19.00Påmelding: Startavgift: Kr. 400,- pr. person og oppover
Startavgiften går i sin helhet til drift av junioravdelingen.
Grilling og fest etter turneringen.